Co je nového?

MIKULÁŠ VE ŠKOLCE

Jako každý rok, i v roce 2018 navštívil naši školku Mikuláš se svou družinou.  Fotečky z nadílky najdete na našem školkovém rajčátku.

EXPEDICE ZÁKLADKA na ZŠ Krhová

Milí rodiče předškoláků, Základní škola Krhová pořádá Expedice pro předškoláky, které zábavnou formou Vaše dítko seznámí s prostředím školy a paní učitelkou. Určitě Vám doporučujeme je navštívit. :-)  

ZMĚNA TERMÍNU FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ na jmenovky

Z důvodu vysoké nemocnosti dětí se focení na jmenovky přesouvá na STŘEDU 7. 11. 2018. Děkujeme za pochopení

Fotografování dětí na jmenovky

Fotografování dětí proběhne 5.11.2018 od 9,00 hodin. Bylo by dobré, aby přišly všechny zapsané děti.  

PASOVÁNÍ NÁMOŘNÍKŮ 2018

V naší školce opět jako každý školní rok proběhlo v září PASOVÁNÍ NÁMOŘNÍKŮ. A že jsme si to všichni díky krásnému počasí užili, se můžete podívat na našem rajčátku, kde najdete fotky z této akce :-)

SLUNÍČKA: Ovoce

Na školkovém rajčátku najdete fotky z naší třídy z října na téma OVOCE. :-)

CO DĚTI POTŘEBUJÍ DO ŠKOLKY?

DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  DĚTI  POTŘEBUJÍ:   - PAPUČKY - PYŽAMO - NÁHRADNÍ OBLEČENÍ NA POBYT VENKU - NÁHRADNÍ SPODNÍ PRÁDLO - BALENÍ PAPÍROVÝCH KAPESNÍKŮ - TOALETNÍ PAPÍR - CERTIFIKOVANÝ PLASTOVÝ HRNEK - DO OČNÍCH TŘÍD – POUZDRA NA BRÝLE, OKLUZORY   V zájmu dítěte je...

PAPOUŠCI: Výlet Oznice

Ve čtvrtek 31.5.2018 byla třída Papoušků na školním výletě na Oznici.Jeli jsme MHD na autobusové nádraží, odkud jsme se vydali autobusem na Oznici. Tam nás čekal pan Pavliš a traktůrkem a odvezl nás na chalupu. Měli jsme připravené hry, prohlídku domácího zvířectva, s radostí si děti pomazlily...

RYBIČKY: Vystoupení pro maminky

Na našem školkovém rajčátku už najdete fotečky a videa z vystoupení dětí ze třídy Rybiček pro maminky. Tohle vystoupení se konalo ve čtvrtek 17. 5. 2018 od 15:00 hodin a děti na závěr maminkám předaly dáreček ke Dni matek. Fotečky a videa si můžete prohlédnout zde.

Záznamy: 11 - 20 ze 349
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>