Co je nového?

PODPOŘTE NEMOCNÉ DĚTI ZAKOUPENÍM HER - FOND SIDUS

Každoročně se naše mateřská škola zapojuje do sbírky Fondu Sidus. Máte možnost zakoupit si ve třídách soubor her: Zelníčkovi za 100 Kč,- Zakoupením každé hry přispějete nemocným dětem.   Děkujeme

VÁNOČNÍ FOCENÍ DĚTÍ

Ve středu 20.10. proběhne v naší MŠ vánoční focení dětí. Pokud si nepřejete, aby se vaše dítě fotilo, nahlaste to učitelkám ve svých třídách.

Pasování námořníků ve Sluníčkách

Ve středu 15. 9. 2021 budeme pasovat děti ve třídě Sluníček na nové NÁMOŘNÍKY. Nezapomeňte vzít dětem vhodné oblečení! (Pruhované, modré nebo bílé triko, šaty. Námořnické čepice a doplňky vítány.)   Hurá, vyplouváme!

Divadlo Smíšek

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 k nám přijede Divadlo Smíšek s pohádkou: Jak šla Lucinka do školky.   Vybíráme 45,- Kč (zaplaťte ve své třídě)

Pozvánka na schůzku rodičů

POZVÁNKA V úterý 7. září 2021 v 15 hodin se koná schůzka všech rodičů, které navštěvují naši mateřskou školu. Schůzka proběhne ve třídě Sluníček nebo v případě pěkného počasí na zahradě školky.   Program: 1. Předškolní vzdělávání a povinnosti zákonných zástupců        ...

Čestné prohlášení - nutno odevzdat při nástupu dětí

První den nástupu dětí je nutno odevzdat "Čestné prohlášení".   Vzor k vytištění: ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ 9 2021.docx (14393)   Pokud nebudete mít možnost vytisknout si ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, bude pro vás nachystané v šatnách, kde ho vyplníte.

OPATŘENÍ pro rodiče - před zahájením školního roku 2021 - 2022

Milí rodiče, podle rozhodnutí MŠMT se předškolní děti od září 2021 netestují. V zájmu hladkého průběhu školního roku vydávám nová opatření, která jsou nezbytná a kterými se budete řídit. opatření od 1.9.2021.docx (15475)

CO DĚTI POTŘEBUJÍ DO ŠKOLKY?

DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  DĚTI  POTŘEBUJÍ:   PAPUČE  ( ne ! nazouváky ani crocsy) v papučích si hrajeme, běháme i cvičíme. Jaké by papuče měly být a co by měly mít? Ohebnou a neklouzavou podrážku – důležité pro bezpečnou a lehkou chůzi. Pevný opatek –...

Záznamy: 21 - 29 ze 29
<< 1 | 2 | 3