Co je nového?

RYBIČKY: Od semínka ke chlebu

 O tom, jak dlouhá je cesta od semínka až k upečenému chlebu jsme se dozvěděli od lektorky Valašského ekocentra Jitky Dvorské. Poznávali jsme obiloviny, mleli mouku, hnětli těsto a pekli pletýnky. Vyzkoušeli jsme si mlácení obilí cepem a poslechli si pohádku o pekaři, který urazil pole. Děti...

RYBIČKY: Prohlídka výstavy sochaře Pavla Drdy a tvořivá dílna

Předškoláci z naší třídy si byli prohlédnout výstavu sochaře Pavla Drdy v Muzejním a galerijním centru. Výstavou nás provázel vedoucí centra pan Martin Beníšek. Dětem povídal o práci sochaře, materiálech, z kterých tvoří a sochách, které byly na výstavě. Bylo to moc zajímavé a poutavé vyprávění....

RYBIČKY: Velikonoční perníčky

Na zelený čtvrtek jsme si připravili velikonoční perníčky. Vykrajovali jsme zajíčky, kuřátka, vajíčka, kytičky a jiné tvary, jak si je každý vybral. V kuchyni nám je upekli a kdo chtěl, vzal si je domů. A kdo to nevydržel, tak si na nich pochutnal. Na fotečky se můžete podívat na rajčátku.  

RYBIČKY: Narozeniny Mii Dobrotové

Mia má 6 let! Všichni jsme ji popřáli ať je zdravá, veselá, má hodně kamarádů a a ve škole po prázdninách samé jedničky. Maminka ji upekla krásný dort, který všem moc chutnal. A ještě jsme ho zapili šampaňským! Fotečky z Miiny oslavy najdete zde.

Loučení se zimou a vynášení Morany

Loučení se zimou a vynášení Moreny Ve středu jsme se rozloučili se zimou vhozením Moreny do krhovského potoka. Všichni jsme za ní volali “ Zimo, zimo, táhni pryč nebo na tě vezmu bič......” A teď už se těšíme na jaro! Fotečky najdete na našem rajčátku.  

Dokumenty k zápisu

Na našich stránkách v sekci O ŠKOLCE - DOKUMENTY K ZÁPISU naleznete již Žádost o přijetí Vašeho dítěte do naší mateřské školy. 

20. 3. 2018 Další plavání

Plaveme! Je úterý 9.15 a my jsme připravení v plavkách na další hodinu. Ohromně šikovní plavci z krhovské školky. Samé pochvaly! A to zasloužené!   Opět - fotečky najdete na rajčátku.

13. 3. 2018 Další lekce plavání

... a zase plaveme! Pod hladinou je Míša Hrbáček :-) a super brýlatá holka je Betynka ze Sluníček. Nejlepší krhovští plavci ve velkém bazénu! Jsou prostě úžasní a úžasně šikovní! Na závěr jako obykle VÍŘIVKA! Tam se parádně blbne! Na fotečky se opět můžete podívat na rajčátko.

PAPOUŠCI: páteční canestherapy

V pátek 9. 3. 2018 u nás byli pejsci. A nás nový kamarád Matyášek si našel velkého chlupatého kamaráda. Bylo to jako vždy fajn, můžete se podívat na fotečky na našem školkovém rajčátku.

Záznamy: 31 - 40 ze 357
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>