Co je nového?

PAPOUŠCI: Listopad a prosinec na naší palubě

Tentokrát jsme podnikli několik výletů za hranice naší školky.Tak třeba :Přijelo divadlo Smíšek s pohádkou o čertech. A byla to zase čertovsky dobrá pohádka.Vydali jsme se autobusem do města na keramiku , kde jsme v Domečku vytvářeli parádníkousky z hlíny. Tam jsme museli 2x, abychom...

MIKULÁŠ v MŠ Krhová

I do naší mateřské školy v úterý zavítala Mikulášská družina. Jako obvykle jsme dostali všichni pochvalu - vždyť v krhovské školce jsou nejhodnější děti na světě! Na fotky z nadílky se můžete podívat na rajčátku.

RYBIČKY: Tvořivé odpoledne

Ve středu 29. listopadu jsme v naší třídě s rodiči vyráběli vánoční přánička a textilní tašky. Použili jsme razítka, foukací fixy, gelové propisky a spoustu vánočních dekoračních doplňků. Některá přánička jsme dali studentům Gymnázia FP, kteří je prodávali na vánočním jarmarku. Výtěžekbyl darován...

DELFÍNCI: podzim

I Delfínci hodně tvořili a hráli si ve znamení PODZIMu... na fotky se můžete podívat na rajčátku.

ŘÍJEN u Papoušků

  Tentokrát jsme nikde nebyli, ale srandy jsme si i tak užili, na té naší Papouškové palubě.   Tak třeba : Cvičili jsme s válečkami - my totiž cvičíme rádi Tadeášek měl narozky, byly kokinaaaaa ! Těšili jsme se na Halloween, na našem wc je velká tma a tam to nejlíp svítí. Maxík to...

RYBIČKY: Pouštění draka

Podzimní počasí bylo sluníčkové a bylo toho třeba využít. A tak jsme vzali draky a vyrazili je pouštět. Všichni jsme si to zkusili... a bylo to tak super!Na fotečky se můžete podívat na našem školkovém rajčátku!

SMÍŠEK ve školce

Všichni se těšíme, když má přijet Divadélko Smíšek! A s jakou pohádkou k nám tentokrát přijeli?Říjen 2017 : TAJUPLNÁ LESNÍ BAJKA Zima se pomalu blíží, les a jeho obyvatelé se musí důkladně přichystat.Můžete se podívat na fotečky z této akce.

SLUNÍČKA: jak si hrajeme

Sluníčka se přes den vrhla na tvoření... A jak to dětem šlo, se můžete podívat na fotečkách na rajčátku. Jsou to prostě šikovná sluníčka!

SLUNÍČKA: Pasování námořníků

I u SLUNÍČEK se v září pasovali námořníci. A že to byla parádní akce, kterou si užily všechny děti, na to se můžete podívat na naše rajčátko.

Záznamy: 31 - 40 ze 333
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>