Co je nového?

13. 3. 2018 Další lekce plavání

... a zase plaveme! Pod hladinou je Míša Hrbáček :-) a super brýlatá holka je Betynka ze Sluníček. Nejlepší krhovští plavci ve velkém bazénu! Jsou prostě úžasní a úžasně šikovní! Na závěr jako obykle VÍŘIVKA! Tam se parádně blbne! Na fotečky se opět můžete podívat na rajčátko.

PAPOUŠCI: páteční canestherapy

V pátek 9. 3. 2018 u nás byli pejsci. A nás nový kamarád Matyášek si našel velkého chlupatého kamaráda. Bylo to jako vždy fajn, můžete se podívat na fotečky na našem školkovém rajčátku.

Slavnostní ukončení kurzu GRAFOMOTORIKY

Včera byl slavnostně zakončen KURZ GRAFOMOTORIKY pod vedením paní učitelky Evy Žůrkové. Kvůli vysoké nemocnosti byli bohužel přítomni jen dva žáčci. Udělali poslední cvičení s paní učitelkou, předvědli, jak dobře už zvládají sestavu a na závěr zarecitovali a zazpívali. Dostali bohatou odměnu a...

Preventivní screeningové vyšetření zraku

PREVENTIVNÍ  SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE   Také v letošním roce se naše mateřská škola zapojila do projektu preventivního vyšetření zraku u předškolních dětí, který má název: „Koukají na nás správně?“ Vyšetření přihlášených dětí na speciálním...

KARNEVAL ve školce

Ve všech třídách naší školičky v Krhové se konal KARNEVAL!!!! A jak nám to všem úžasně slušelo se můžete podívat na naše rajčátko, najdete tam fotečky ze všech tříd :-)

14. 2. 2018 DIVADLO SMÍŠEK - Lední medová pohádka

Do školky nám opět zavítalo divadlo SMÍŠEK s Lední medovou pohádkou. A o čem pohádka byla? O tom, že se mohou mít rádi medvědi ze dvou různých světadílů!!!! Fotečky opět najdete u nás na rajčátku.

12. 2. 2018 Pondělí a zase bruslíme!

Je pondělí, a to je bruslenííííí... a my jdeme trénovat! Byla pořádná rozcvička a pak se trénovali MEDVĚDI, DUPÁNÍ, VLÁČEK. Opět byla připravená velká překážková dráha a bylo to super! Fotečky máme opět na rajčátku.

PLAVÁNÍ

Je úterý 6. 2. 2018 a my jdeme plavat! Byla plavecká porada a pak ŠUP do vody! Trénovali jsme v malém, ale plavečtí borci mohli i do velkého bazénu... a taky že se mezi námi nějací našli! Museli jsme barevně roztřídit míčky a hravě jsme to zvládli! Na fotečkách uvidíte i naše první potápěčské...

RYBIČKY: Zvířátka a ptáci v zimě

V naší třídě jsme si celý týden povídali o zvířátkách a ptáčcích v zimě. Od tatínka Danielky Malíkové jsme měli půjčeného jezevce, podle obrázků jsme si povídali i o medvědovi, lišce, zajíčkovi, divokém praseti, veverce, vlkovi. Z ptáčků to byl kos, sýkorka, datel, strakapoud, vrabec, vrána a...

BRUSLENÍ

Je pondělí a my zase bruslíme! Trénovali jsme ve dvou skupinách - museli jsme míčky postavit na kužely a pak projet postavenou závodní dráhu. Nejvíc se nám líbil pojízdný hrnec....   Fotky najdete tady.

Záznamy: 31 - 40 ze 349
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>