Co je nového?

RYBIČKY: Narozeniny Mii Dobrotové

Mia má 6 let! Všichni jsme ji popřáli ať je zdravá, veselá, má hodně kamarádů a a ve škole po prázdninách samé jedničky. Maminka ji upekla krásný dort, který všem moc chutnal. A ještě jsme ho zapili šampaňským! Fotečky z Miiny oslavy najdete zde.

Loučení se zimou a vynášení Morany

Loučení se zimou a vynášení Moreny Ve středu jsme se rozloučili se zimou vhozením Moreny do krhovského potoka. Všichni jsme za ní volali “ Zimo, zimo, táhni pryč nebo na tě vezmu bič......” A teď už se těšíme na jaro! Fotečky najdete na našem rajčátku.  

Dokumenty k zápisu

Na našich stránkách v sekci O ŠKOLCE - DOKUMENTY K ZÁPISU naleznete již Žádost o přijetí Vašeho dítěte do naší mateřské školy. 

20. 3. 2018 Další plavání

Plaveme! Je úterý 9.15 a my jsme připravení v plavkách na další hodinu. Ohromně šikovní plavci z krhovské školky. Samé pochvaly! A to zasloužené!   Opět - fotečky najdete na rajčátku.

13. 3. 2018 Další lekce plavání

... a zase plaveme! Pod hladinou je Míša Hrbáček :-) a super brýlatá holka je Betynka ze Sluníček. Nejlepší krhovští plavci ve velkém bazénu! Jsou prostě úžasní a úžasně šikovní! Na závěr jako obykle VÍŘIVKA! Tam se parádně blbne! Na fotečky se opět můžete podívat na rajčátko.

PAPOUŠCI: páteční canestherapy

V pátek 9. 3. 2018 u nás byli pejsci. A nás nový kamarád Matyášek si našel velkého chlupatého kamaráda. Bylo to jako vždy fajn, můžete se podívat na fotečky na našem školkovém rajčátku.

Slavnostní ukončení kurzu GRAFOMOTORIKY

Včera byl slavnostně zakončen KURZ GRAFOMOTORIKY pod vedením paní učitelky Evy Žůrkové. Kvůli vysoké nemocnosti byli bohužel přítomni jen dva žáčci. Udělali poslední cvičení s paní učitelkou, předvědli, jak dobře už zvládají sestavu a na závěr zarecitovali a zazpívali. Dostali bohatou odměnu a...

Preventivní screeningové vyšetření zraku

PREVENTIVNÍ  SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE   Také v letošním roce se naše mateřská škola zapojila do projektu preventivního vyšetření zraku u předškolních dětí, který má název: „Koukají na nás správně?“ Vyšetření přihlášených dětí na speciálním...

KARNEVAL ve školce

Ve všech třídách naší školičky v Krhové se konal KARNEVAL!!!! A jak nám to všem úžasně slušelo se můžete podívat na naše rajčátko, najdete tam fotečky ze všech tříd :-)

Záznamy: 51 - 60 ze 374
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>